Bojujete s duševnou nepohodou? Odpoveďou sú Bachove kvapky.

 

Tréma, nervozita, nepokoj, alebo napríklad pocity bezmocnosti. Všetci sa s nimi občas stretávame, ale málokto ich dokáže skrotiť svojpomocne. Účinné riešenie je pritom jednoduché. Pomôžu vám kombinované Bachove kvetové esencie.

Máte pred dôležitou skúškou? Idete žiadať o prácu a čaká vás pohovor? Bojíte sa rozhodnutia, ktoré budete musieť urobiť? Alebo práve prechádzate mimoriadne stresujúcim obdobím, keď máte pocit, že na vás všetko „padá“ a nevidíte žiadne východisko? To všetko sú situácie, ktoré nám prináša nielen psychickú nepohodu a napätie, ale môžu vyústiť aj do psychosomatických problémov.


Väčšina ľudí preto logicky hľadá to, čo by im pomohlo takéto krízy zvládnuť. V rýchlom tempe moderného života však často zabúda na tradičné metódy, ktoré poznali už naši predkovia. Pritom sa jedná o prírodné a šetrné prostriedky, ktoré sú vyskúšané po stáročia. Takým je napríklad aj takzvaná Bachova terapia a aromaterapia vychádzajúca z jednoduchej myšlienky – a totiž, že ak sme v pohode psychicky, je zdravé aj naše telo. A naopak; ak sa stretávame s nejakými psychickými ťažkosťami, možno očakávať, že sa objavia aj oblasti nášho tela.

Bachky alebo Bachovky, ako sa Bachové kvapky tiež niekedy prezývajú, sú tvorené tridsaťosem základnými kvetovými esenciami. Tieto jednodruhové esencie pochádzajú z divoko rastúcich kvetov, kríkov a stromov. Výroba pravých Bachových kvapiek však nie je vôbec jednoduchá, pretože na to, aby mali ten správny účinok, je potrebné zachovávať presne daný a prísny postup. To napríklad znamená, že kvetové esencie sa pripravujú zásadne len z plne rozvitých kvetov, ktoré sa zbierajú bez dotyku ľudskej ruky a ktorých životná energia prechádza do pramenitej vody.

bachovy_kvapky_nepokoj bachovz_kvapky_nepokoj bachovy_kvapky_trema


Zvláštne postavenie majú potom takzvané krízové esencie. Vzhľadom na to, že sú určené na použitie vo vypätých situáciách, sú známe aj pod názvom krízové kvapky alebo krízovky. Bolo stanovených päťdesiat bežných životných kríz, ktorými ľudia prechádzajú, a od nich sa odvíja aj špeciálna kombinácia kvetových esencií, ktoré tú ktorú krízu pomáhajú zvládnuť a obnoviť znovu psychickú rovnováhu. Každá z tridsaťosem kvetových esencií má potenciál ovplyvniť a podporiť iný aspekt psychického potenciálu človeka, výsledkom čoho je účinná krízová terapia.

Krízové esencie sa dajú užívať ako pred stresom (napríklad keď sa obávate situácie, ktorá má ešte len nastať), tak potom (v prípade, že sa napríklad dozviete zlú správu). V oboch prípadoch vytvára terapeutické spojenie medzi materiálnou a spirituálnou stránkou osobnosti. Keď je totiž šťastná myseľ, telo ju nasleduje.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500