Krízové kvapky, vaša instantná záchrana proti stresu

Krizové kapky - 30 ml

Stres, napätie, úzkosť, nervozita, strach aj zlosť. To všetko sú veci, ktoré sa na našom tele podpisujú a môžu stať za radom chorôb. Krízové kvapky z Bachových esencií dokážu organizmu vrátiť stratenú harmóniu.

 

Poznáme to všetci. Zo všetkých strán sa na nás valia milióny požiadaviek, úloh a povinností. Všetko je potrebné mať hotové najlepšie hneď a prirodzene v dokonalej kvalite. Hranice sa stále posúvajú a tlak sa stupňuje. Náš organizmus dokáže stresu viac či menej vzdorovať, ale keď jedného dňa pomyselná struna praskne a objavia sa zdravotné ťažkosti, najčastejšie ich riešime tým, že siahneme po prášku proti bolesti a ideme ďalej. Samozrejme tušíme, že to nie je ideálne riešenie a že sa nám najskôr raz vypomstí, ale je najrýchlejšie a najpohodlnejšie.

 

Lenže naše telo nie je stroj, v ktorom by bolo možné v prípade poruchy vymeniť jedno ozubené koliesko a tým ho kompletne opraviť. Lekári a vedci už dávno dokázali, že všetko v ňom súvisí so všetkým. Fyzické zdravie je úzko previazané s tým psychickým – a naopak. Skrátka nie je možné tieto dve oblasti oddeliť a domnievať sa, že môžeme žiť roky v strese a na našom tele sa to nijako nepodpíše.

 

To vedel okrem iného aj britský lekár Edward Bach, ktorý celý svoj život zasvätil skúmaniu toho, ako obnoviť v organizme prirodzenú rovnováhu a naštartovať jeho samoliečebné mechanizmy. Bol presvedčený, že väčšina ľudských chorôb je dôsledkom psychickej nerovnováhy a fyzické ťažkosti sú už len konečnou fázou. Edward Bach pracoval najmä s liečivými, voľne rastúcimi bylinami a určil tridsaťosem takzvaných esencií alebo výluhov, ktoré pôsobia blahodárne pri nepriaznivých stavoch a tým aj liečia.

Je ľahostajné, či je tento stav spôsobený momentálnym preťažením, trémou pred skúškou, obavami z operácie, zlou správou alebo čímkoľvek iným. Krízové kvapky svojim jedinečným zložením dokážu upokojiť rozrušenú myseľ a tým vrátiť harmóniu celému organizmu. Vďaka tomu, že sú určené na okamžitú spotrebu, môžete ich so sebou nosiť v kabelke, mať ich po ruke v pracovnom stole, aute, alebo domácej lekárničke.

 

Prinášame vám ich teraz vo väčšom balení a za výrazne nižšiu cenu ako originálny výrobca, pričom samozrejme zloženie a kvalita zostáva nezmenená. Sme jediným predajcom v Českej republike, ktorý tento produkt ponúka.

 

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500