Úvod  \ Bachky.cz \ Vyťaženosť - alkalická voda

Bachovy květové esence - Vyťaženosť - alkalická voda

10,91 EUR

Výrobca: Bachovy květové esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: AL40

Bachove kvapky - Vyťaženosť alkalická voda 30 ml

Vďaka alkalickej vode majú kombinované bachove kvapky rýchlejší a silnejší účinok.

Po ďalšom vyčerpávajúcom pracovnom týždni sa vraciate domov a netúžite po ničom inom ako si ľahnúť do postele. Nezostala vám už žiadna energia ani na to, aby ste sa porozprávali s vlastnou rodinou. Chcete iba pokoj a odpočinok. Práca vás prenasleduje aj cez víkendy, ale nadriadený pre to evidentne nemá žiadne pochopenie. Na zmenu pracovného miesta však v žiadnom prípade nepomýšľate. Čo robiť, aby ste sa z toho všetkého dočista nezbláznili? Táto kombinácia je vhodná pre ľudí trpiacich pracovným vyčerpaním, povinnosťami, a pri celkovej strate životnej energie. Tiež je možné použiť pre študentov ktorí sa pripravujú na skúšky.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Vyťaženosť ich vplyv na ľudské emócie:

Clematis - Biela lesná réva - neprítomnosť duchom, ľahostajnosť, snívanie, ilúzie, mdloby, sklony k omdlievaniu, neschopnosť rozoznať realitu od fantázie, nepozornosť, zábudlivosť, apatia.

Elm – Jilm – pocit momentálneho nezvládnutia úlohy, nedôvera vo vlastný výkon, nedostatok síl k určenej práci, prechodná pochybnosť o vlastných schopnostiach, únava, zavalenie zodpovedností najmä vtedy, keď človek sám ostatných presvedčil, že je nepostrádateľný a úlohu mu prerástol cez hlavu.

Gentian - Horec horkastý - depresia, skepsa, malomyseľnosť, sklamanie, neschopnosť vysporiadať sa s ranami osudu, pocit, že sa zlé veci dejú náhodou a človek je preto náhodnou obeťou, najmenší neúspech pôsobí veľké problémy, stále ale ešte je nejaká nádej.

Larch - Smrekovec opadavý - pocit menejcennosti, pochybnosti o sebe, znižovanie vlastných schopností, porovnávanie sa s druhými, očakávania neúspechu, neochota púšťať sa do nových vecí, strach zo skúšok, pocity poníženia po zlých zážitkoch.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, problémy so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúce problémy, nutkavé správanie.

 

Alkalická voda

Živá voda (alkalická) alebo iným slovom zásaditá, má Ph v rozmedzí od 7 do 14. Alkalická voda je z hľadiska zloženia blízka vnútorným tekutinám nášho tela: lymfa, krv, medzibunkové tekutiny. Znamená to, že takú vodu vieme prirodzene lepšie absorbovať. Alkalická voda preukázateľne zlepšuje zdravotný stav organizmu: revitalizuje ho, posilňuje, regeneruje bunky, spomaľuje procesy starnutia, lieči rany, ekzémy, reguluje hladinu vápnika v krvi, má antioxidačné a detoxikačné účinky.

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak pocítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Biovitality Stimulácia kvapky

Cena: 6,05 EUR

Skladom: >3 ks

Topoľ čierny

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Učenie intuície - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Hyperaktivita - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Krízové kvapky pre deti

Cena: 13,41 EUR

Skladom: >10 ks

Tesknota - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500