Úvod  \ Bachky.cz \ Vyčerpanie - alkalická voda

Bachovy květové esence - Vyčerpanie - alkalická voda

10,91 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Bachovy květové esence

Množstvo: 30 ml

Kat. číslo: AL38

Bachove kvapky - Vyčerpanie v alkalickej vode 30 ml

Vďaka alkalickej vode majú kombinované bachove kvapky rýchlejší a silnejší účinok.

Únava je prirodzenou reakciou organizmu na fyzickú alebo dusenie námahu, signálom na odpočinok, rovnako ako je hlad signálom na doplnenie energie. Ak ide o dlhodobé vypätie a prepínanie, môže dôjsť k vyčerpaniu organizmu takým spôsobom, že už bežná regenerácia nestačí, potom hovoríme o chronickej vyčerpanosti. Táto vyčerpanosť však nemusí byť svojou podstatou totožná s chronickým únavovým syndrómom. V každom prípade je vhodné vnímať a rešpektovať signály, ktorými nás organizmus upozorňuje na potrebu korekcie životného štýlu. Súčasne je nutné obmedziť konzum povzbudzujúcich látok, najmä kávy a alkoholu a dopriať si čas na zdravý spánok a aktívny pobyt na čerstvom vzduchu. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa dlho namáhajú, alebo pre tých, na ktorých dopadá ťarcha zodpovednosti.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Vyčerpanie a ich vplyv na ľudské emócie:

Elm – Jilm – pocit momentálneho nezvládnutia úlohy, nedôvera vo vlastný výkon, nedostatok síl k určenej práci, prechodná pochybnosť o vlastných schopnostiach, únava, zavalenie zodpovedností najmä vtedy, keď človek sám ostatných presvedčil, že je nenahraditeľný a úlohu mu prerástol cez hlavu.

Gorse - Hlodaš európsky - úplná beznádej a skľúčenosť, pocit, že nič nemá zmysel, pocit, že nemôže nastať uzdravenie, rezignácia, nechuť žiť, nie je a nebude žiadna nádej.

Hornbeam - Hrab obyčajný - únava, ktorá je najsilnejšia ráno, neschopnosť sa "rozbehnúť", duševné preťaženie a únava, pocit, že je toho veľa, deptajúci pocit stereotypu a rutiny, "vylisovaný citrón", po prebudení pocit väčšej únavy ako pred zaspaním.

Mustard - Horčica poľná - depresia bez zjavnej príčiny, vrátane pubertálnej a krízy stredného veku, melanchólia, uzavretie sa v smútku, neschopnosť vnímať argumenty, introvertnosť, strata radosti zo života, neschopnosť vykonávať bežné povinnosti.

Oak - Dub letný - neochota prijímať pomoc od druhých, pocit, že človek musí všetko zvládnuť sám a o všetko sa postarať, prepracovávať sa, pocit dôležitosti je podmienený výkonnosťou a zodpovednosťou, túžba robiť všetko lepšie, než ostatní, vyčerpávať sa a málo odpočívať, zodpovednosť za druhé, nikdy sa nevzdávať, takmer nadľudská výdrž, vytrvalosť a húževnatosť.

Olive - Oliva - telesná a duševná únava a vyčerpanie, preťaženie pri veľkom záprahu, pri staraní sa o chorých, pocit ťažkého života, všetkého je veľa, vyčerpanie prehnanými vysokými požiadavkami okolia.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

 

Alkalická voda

Živá voda (alkalická) alebo iným slovom zásaditá, má Ph v rozmedzí od 7 do 14. Alkalická voda je z hľadiska zloženia blízka vnútorným tekutinám nášho tela: lymfa, krv, medzibunkové tekutiny. Znamená to, že takú vodu vieme prirodzene lepšie absorbovať. Alkalická voda preukázateľne zlepšuje zdravotný stav organizmu: revitalizuje ho, posilňuje, regeneruje bunky, spomaľuje procesy starnutia, lieči rany, ekzémy, reguluje hladinu vápnika v krvi, má antioxidačné a detoxikačné účinky.

 

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Grapefruit jadra

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Spánok - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Nefajčím - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Svetlík lekársky

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Večná ustaranosť - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Hryzenie nechtov - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500