Úvod  \ Bachky.cz \ Večná ustaranosť - alkalická voda

Bachovy květové esence - Večná ustaranosť - alkalická voda

10,91 EUR

Výrobca: Bachovy květové esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: AL37

Bachove kvapky - Večná ustaranosť v alkalickej vode 30 ml

Vďaka alkalickej vode majú kombinované bachove kvapky rýchlejší a silnejší účinok.

Robiť si starosti vytvára stres. Ustaranosť, ktorá je u niektorých ľudí automatická, je vlastne opakom dôvery. Istý autor napísal, že „starosti sú úrokom, ktorý platíme skôr, než sa dostavia ťažkosti. Ustaranosť je dôkazom o mozgu, ktorý nie je pod kontrolou; jedná sa o hlúpu stratu času v nepríjemnostiach. Ľudia trpiaci úzkostnými stavmi majú sklon byť akýmisi prežúvavcami – podobne ako kravy, ktoré celý deň prežúvajú. Aj títo prežúvavci v duchu premietajú o skutočných alebo predstavovaných ťažkostiach tak dlho, až prakticky nie sú schopní myslieť na niečo iné – pokiaľ to nie je nejaká iná starosť. A starosti skutočne menia chémiu mozgu a mozgové funkcie - zvyšujú hladinu stresového hormónu noradrenalínu a znižujú hladinu upokojujúceho hormónu serotonínu. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa o niekoho starajú, často po dlhú dobu nesú ťažké bremeno fyzickej a psychickej únavy.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Večná ustaranosť a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovanie z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Gentian - Horec horkastý - depresia, skepsa, malomyseľnosť, sklamanie, neschopnosť vysporiadať sa s ranami osudu, pocit, že sa zlé veci dejú náhodou a človek je preto náhodnou obeťou, najmenší neúspech pôsobí veľké problémy, stále ale ešte je nejaká nádej.

Heather - Vres obyčajný - sebastrednosť, potreba neustále o sebe hovoriť a upozorňovať na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť, hypochondria, zveličovanie vlastných problémov a chorôb, sebaľútosť, vzťahovačnosť, málo lásky v detstve.

Red Chestnut - Červený gaštan - prehnaná starosť o druhých, trápiť sa problémami ostatných a zaťažovať ich svojou prílišnou starosťou o nich, silné vnútorné spojenie s blízkymi, zasahovanie sa do života druhých, neustále očakávania, že sa stane niečo zlé.

Vervain - Železník lekársky - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetky sebou, preháňanie, horlivosť, prehnaná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snaha ich napraviť, všetko robiť lepšie než stopercentne, presviedčanie ostatných, ako by mali žiť a čo by mali robiť.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, problémy so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúce problémy, nutkavé správanie.

 

Alkalická voda

Živá voda (alkalická) alebo iným slovom zásaditá, má Ph v rozmedzí od 7 do 14. Alkalická voda je z hľadiska zloženia blízka vnútorným tekutinám nášho tela: lymfa, krv, medzibunkové tekutiny. Znamená to, že takú vodu vieme prirodzene lepšie absorbovať. Alkalická voda preukázateľne zlepšuje zdravotný stav organizmu: revitalizuje ho, posilňuje, regeneruje bunky, spomaľuje procesy starnutia, lieči rany, ekzémy, reguluje hladinu vápnika v krvi, má antioxidačné a detoxikačné účinky.

 

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Pochopenie

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Rescue remedy krízové kvapky

Cena: 17,50 EUR

Skladom: >10 ks

Prestať fajčiť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Jírovec maďal

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Senior - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Čučoriedka

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500