Úvod  \ Bachky.cz \ Strach - alkalická voda

Bachovy květové esence - Strach - alkalická voda

10,91 EUR

Výrobca: Bachovy květové esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: AL34

Bachove kvapky - Strach v alkalickej vode 30 ml

Vďaka alkalickej vode majú kombinované bachove kvapky rýchlejší a silnejší účinok.

Strach je emócia, vznikajúca ako reakcia na hroziace nebezpečenstvo. Sprevádzajú ho neurovegetatívne prejavy, spravidla zblednutie, chvenie, zrýchlené dýchanie, búšenie srdca, zvýšenie krvného tlaku, niekedy husia koža. Ide o normálnu reakciu na skutočné nebezpečenstvo alebo ohrozenie, ktoré má jedinca pripraviť na útek, únik alebo obranu. Strach motivuje k vyhnutiu sa nebezpečenstvu alebo k úteku pred ním. Kde to nie je možné, tam sa často strach mení na agresiu. Strach treba odlišovať od úzkosti, ktorá má spravidla dlhšie trvanie a nemá jasné zacielenie – človek trpiaci úzkosťou nedokáže presne vyjadriť, čoho sa bojí. Zvláštnou formou strachu je tréma, strach z neúspechu a verejného poníženia. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí trpia znepokojujúcou predstavou prítomnosti, alebo hrôzou z budúcnosti. Pomáha sa zbaviť pocitu úzkosti – strachu a hrôzy.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Strach a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovanie z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Aspen - Topoľ osika - strach bez zjavného dôvodu, napríklad z Boha, trestu, nadprirodzených síl, násilia, prepadnutia, neznámych vecí, vlastných myšlienok, nočné mory a zlé sny, pocit nebezpečenstva, obavy, tieseň, prehnaná citlivosť, ustrašenosť, plachosť, bojazlivosť , pocit, že sa stane niečo strašné.

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Heather - Vres obyčajný - sebastrednosť, potreba neustále o sebe hovoriť a upozorňovať na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť, hypochondria, zveličovanie vlastných problémov a chorôb, sebaľútosť, vzťahovačnosť, málo lásky v detstve.

Mimulus - Kajkárka škvrnitá - strach zo známych vecí, o existenciu, zamestnanie, zo zubára, bolesti, operácie, autonehody, autorít, zlyhania, úrazu, zvierat, nemocnice a podobne.

Red Chestnut - Červený gaštan - prehnaná starosť o druhých, trápiť sa problémami ostatných a zaťažovať ich svojou prílišnou starosťou o nich, silné vnútorné spojenie s blízkymi, zasahovanie sa do života druhých, neustále očakávania, že sa stane niečo zlé.

Rock Rose - Devaterník peniazkovitý - panika, hrôza, prehnaná reakcia, zo strachu tras nôh, potenie rúk, mdloby, pocit ochromenia.

 

Alkalická voda

Živá voda (alkalická) alebo iným slovom zásaditá, má Ph v rozmedzí od 7 do 14. Alkalická voda je z hľadiska zloženia blízka vnútorným tekutinám nášho tela: lymfa, krv, medzibunkové tekutiny. Znamená to, že takú vodu vieme prirodzene lepšie absorbovať. Alkalická voda preukázateľne zlepšuje zdravotný stav organizmu: revitalizuje ho, posilňuje, regeneruje bunky, spomaľuje procesy starnutia, lieči rany, ekzémy, reguluje hladinu vápnika v krvi, má antioxidačné a detoxikačné účinky.

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Zlyhanie

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Rozhodnosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Medovka lekárska

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Prvá pomoc SOS - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Tréma

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Krízové kvapky

Cena: 12,50 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500