Úvod  \ Bachky.cz \ Sebadôvera I - alkalická voda

Bachovy květové esence - Sebadôvera I - alkalická voda

10,91 EUR

Výrobca: Bachovy květové esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: AL26

Bachove kvapky - Sebadôvera v alkalickej vode 30 ml

Vďaka alkalickej vode majú kombinované bachove kvapky rýchlejší a silnejší účinok.

Sebadôvera môže byť atrofická (znížená) alebo hypertrofická (zvýšená). Atrofická je charakterizovaná podceňovaním, ustrašenosťou, pasivitou, nesmelosťou, prehnanou trémou, neoprávnenou menejcennosťou, nedostatkom odvahy, nadmernou ústupnosťou. Hypertrofická sebadôvera je charakterizovaná neodôvodneným sebavedomím, domýšľavosťou, pýchou, urážlivosťou, nadutosťou, opovrhovaním druhými. Zdravá sebadôvera sa dá utvárať aktívnou účasťou v skupinovej (tímovej) práci, aktívnym životom v kolektíve, sebavýchovou a sebavzdelávaním. Sebavedomie je dôležitá zložka osobnosti, ktorá určuje, do akej miery si človek uvedomuje svoje možnosti, schopnosti a rezervy, ako sa hodnotí a do akej miery veria vo svoju schopnosť obstáť v životných situáciách. S tým všetkým potom samozrejme súvisí, či sa má človek rád a sama seba si váži. Úroveň sebavedomia alebo sebadôvery ovplyvňuje všetky oblasti ľudského života. Táto kombinácia je vhodná na vybudovanie vnútornej sebadôvery a stabilnosti.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Sebadôvera I. a ich vplyv na ľudské emócie:

Beech - Buk lesný - netolerancie, neschopnosť vcítiť sa do druhých, pedantské správanie, prílišná hrdosť a tvrdosť, posudzovanie ostatných, odsudzovanie, zatvrdnutosť, prehnaná kritickosť, arogancia, nezmieriteľnosť, neznášanlivosť, pocit izolovanosti a nadradenosti, neschopnosť vidieť svoje chyby, pocit, že „mám vždy pravdu“, zarytosť, agresivita.

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Holy - Cezmína ostrolistá - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, zlosť, negatívne pocity, sklamanie, pocit nelásky, tvrdé srdce, pomstychtivosť, naschvály, urážlivosť, prchkosť.

Impatiens - Netýkavka žľazonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlenie z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, prchkosť, „tlačenie na pílu“, zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Pine - Borovica lesná - pocit viny, vysoké nároky na seba, podceňovanie sa, výčitky svedomia, zodpovednosť za chyby druhých, pocity menejcennosti, zbabelosti, ospravedlňujúce vyjadrovanie. 

Vine - Vínna réva - dominancia, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, naháňanie strachu druhým, veľká sebaistota, arogancia, vykorisťovanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.

Willow - Žltá vŕba - pocit obete osudu, krivdy, zatrpknutosť, zvádzanie viny na druhých.

 

Alkalická voda

Živá voda (alkalická) nebo jiným slovem zásaditá, má Ph v rozmezí od 7 do 14. Alkalická voda je z hlediska složení blízka vnitřním tekutinám našeho těla: lymfa, krev, mezibuněčné tekutiny. Znamená to, že takovou vodu víme přirozeně lépe absorbovat. Alkalická voda prokazatelně zlepšuje zdravotní stav organismu: revitalizuje ho, posiluje, regeneruje buňky, zpomaluje procesy stárnutí, léčí rány, ekzémy, reguluje hladinu vápníku v krvi, má antioxidační a detoxikační účinky.

Dávkování:

Léčebná lahvička je nejekonomičtějším způsobem dlouhodobého užívání esencí. Z takto připravené lahvičky budete užívat alespoň 4x denně 4 kapky buď přímo do úst nebo do jakéhokoli nápoje Pokud ucítíte potřebu užívat je častěji, samozřejmě můžete. A jelikož se vyrábějí z nejedovatých rostlin, nehrozí předávkování ani žádné vedlejší účinky.

Osamelosť - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Nefajčím - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Krízové pastilky čierne ríbezle

Cena: 9,50 EUR

Skladom: >10 ks

Večná ustaranosť - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Zlyhanie

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Sexuálna túžba - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500