Úvod  \ Bachky.cz \ Prvá pomoc SOS - alkalická voda

Bachovy květové esence - Prvá pomoc SOS - alkalická voda

10,91 EUR

Výrobca: Bachovy květové esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: AL24

Bachové kvapky - Prvá pomoc SOS v alkalickej vode 30 ml

Vďaka alkalickej vode majú kombinované bachove kvapky rýchlejší a silnejší účinok.

Stres môžeme definovať ako súhrn fyzických a duševných reakcií na neprijateľný pomer medzi skutočnými alebo predstavovanými osobnými skúsenosťami a očakávaniami. Podľa tejto definície je stres odpoveď, ktorá v sebe zahŕňa ako fyzické, tak aj psychické zložky. Inými slovami, stres je stav organizmu, ktorý je všeobecnou odozvou na akúkoľvek výrazne pôsobiacu záťaž – fyzickú alebo psychickú. Pri strese sa uplatňujú obranné mechanizmy, ktoré umožňujú prežitie organizmu vystaveného nebezpečenstvu. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí čelia extrémnemu stresu alebo prekonali šok, bolesť, zármutok alebo ich prepadli náhle problémy. Esencia pôsobí okamžite s upokojujúcim efektom.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Prvá pomoc SOS a ich vplyv na ľudské emócie:

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Clematis - Biela lesná réva - neprítomnosť duchom, ľahostajnosť, snívanie, ilúzie, mdloby, sklony k omdlievaniu, neschopnosť rozoznať realitu od fantázie, nepozornosť, zábudlivosť, apatia.

Crab Apple - Ovčie jablko - očista na fyzickej i psychickej úrovni, prehnaná túžba po čistote, pocit škaredosti, potreba zmyť vinu, hriech a nečisté myšlienky, odpor k chorobám, perfekcionizmus, hladovka a pôst.

Impatiens - Netýkavka žľazonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlenie z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, prchkosť, „tlačenie na pílu“, zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Rock Rose - Devaterník peniazkovitý - panika, hrôza, prehnaná reakcia, zo strachu tras nôh, potenie rúk, mdloby, pocit ochromenia.

Scleranthus - Hmerek ročný - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovanosť.

Star of Bethlehem - Zjedek okoličnatý - šok, bez ohľadu na to, pred ako dlhou dobou k nemu došlo, nespracované a potlačené zážitky, až po tie z prenatálneho obdobia, veľké zľaknutie, kríza, strach pri chorobách a bolestiach, najmä chronických a dlhotrvajúcich.

 

Alkalická voda

Živá voda (alkalická) alebo iným slovom zásaditá, má Ph v rozmedzí od 7 do 14. Alkalická voda je z hľadiska zloženia blízka vnútorným tekutinám nášho tela: lymfa, krv, medzibunkové tekutiny. Znamená to, že takú vodu vieme prirodzene lepšie absorbovať. Alkalická voda preukázateľne zlepšuje zdravotný stav organizmu: revitalizuje ho, posilňuje, regeneruje bunky, spomaľuje procesy starnutia, lieči rany, ekzémy, reguluje hladinu vápnika v krvi, má antioxidačné a detoxikačné účinky.

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Prestať fajčiť - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Vŕba biela

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Sexuálna túžba - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Orech kráľovský

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Alchemilka žltozelený

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Baldriánske kvapky - Kozlík Lekársky

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500