Úvod  \ Bachky.cz \ Nespavosť II - alkalická voda

Bachovy květové esence - Nespavosť II - alkalická voda

10,91 EUR

Výrobca: Bachovy květové esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: AL17

Bachové kvapky - Nespavosť II v alkalickej vode 30 ml

Vďaka alkalickej vode majú kombinované bachove kvapky rýchlejší a silnejší účinok.

Nekonečné noci, kedy ležíte na chrbte v posteli a pozeráte do stropu a jediným prianím, konečne zaspať. Ak vás tieto problémy prenasledujú noc čo noc, spánok neprichádza alebo je veľmi ľahký a krátky, mali by ste si položiť otázku, či netrpíte nespavosťou, alebo aj insomniou. Veľa z nás určite nespavosť potrápila, je však potrebné si uvedomiť, čo ju spôsobuje. Pokiaľ vás čaká náročný test v škole, pohádali ste sa s partnerom alebo sa na noc prejedli či dokonca opili, môžete očakávať, že vás nespavosť bude trápiť iba jednu alebo dve noci. V takom prípade však nemôžeme hovoriť o nespavosti ako chorobe alebo poruche, ale skôr zažívate nadmieru stresu alebo ste porušili niektoré z pravidiel spánkovej hygieny. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí trpia nepokojným spánkom a chcú docieliť kvalitný spánok. Keď vás trápi nespavosť, časté prebúdzanie, nepokojné myšlienky pred spánkom, keď cítite vnútorné napätie.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Nespavosť II a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovanie z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Mimulus - Kaukliarka škvrnitá - strach zo známych vecí, o existenciu, zamestnanie, zo zubára, bolesti, operácie, autonehody, autorít, zlyhania, úrazu, zvierat, nemocnice a podobne.

Olive - Oliva - telesná a duševná únava a vyčerpanie, preťaženie pri veľkom záprahu, pri staraní sa o chorých, pocit ťažkého života, všetkého je veľa, vyčerpanie prehnanými vysokými požiadavkami okolia.

Vervain - Železník lekársky - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetky sebou, preháňanie, horlivosť, prehnaná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snaha ich napraviť, všetko robiť lepšie než stopercentne, presviedčanie ostatných, ako by mali žiť a čo by mali robiť.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, problémy so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúce problémy, nutkavé správanie.

 

Alkalická voda

Živá voda (alkalická) alebo iným slovom zásaditá, má Ph v rozmedzí od 7 do 14. Alkalická voda je z hľadiska zloženia blízka vnútorným tekutinám nášho tela: lymfa, krv, medzibunkové tekutiny. Znamená to, že takú vodu vieme prirodzene lepšie absorbovať. Alkalická voda preukázateľne zlepšuje zdravotný stav organizmu: revitalizuje ho, posilňuje, regeneruje bunky, spomaľuje procesy starnutia, lieči rany, ekzémy, reguluje hladinu vápnika v krvi, má antioxidačné a detoxikačné účinky.

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Svetlík lekársky

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Operácia - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Strach - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Menopauza

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Rescue remedy krízový nočný sprej

Cena: 17,95 EUR

Skladom: >10 ks

Benedikt lekársky

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500