Úvod  \ Bachky.cz \ Nespavosť I - alkalická voda

Bachovy květové esence - Nespavosť I - alkalická voda

10,91 EUR

Výrobca: Bachovy květové esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: AL16

Bachove kvapky - Nespavosť I v alkalickej vode 30 ml

Vďaka alkalickej vode majú kombinované bachove kvapky rýchlejší a silnejší účinok.

Väčšina z nás sa určite zhodne na tom, že spánok patrí medzi to najpríjemnejšie v živote. Veľa ľudí sa však stretáva s problémami, ktoré im nedovolia si ho dosýta užiť. Nespavosť a iné poruchy spánku by nikto nemal podceňovať. Sú považované za určitý typ ochorenia a ťažkostí, často sú ale aj príznakom, že niečo nie je v poriadku. Príčina môže byť banálna i podstatne závažnejšieho charakteru, vždy je ale nutné ju odhaliť a urobiť potom zmeny, ktoré ju odstránia. Boj za výdatný spánok môže byť náročný a zdĺhavý, ale určite sa oplatí. Táto kombinácia je užitočná na uvoľnenie mentálnych i citových mechanizmov, na utíšenie akéhokoľvek psychického rozrušenia, ktorý bráni pokojnému osviežujúcemu spánku.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Nespavosť I a ich vplyv na ľudské emócie:

Impatiens - Netýkavka žľazonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlenie z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, prchkosť, „tlačenie na pílu“, zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Rock Rose - Devaterník peniazkovitý - panika, hrôza, prehnaná reakcia, zo strachu tras nôh, potenie rúk, mdloby, pocit ochromenia.

Vervain - Železník lekársky - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetky sebou, preháňanie, horlivosť, prehnaná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snaha ich napraviť, všetko robiť lepšie než stopercentne, presviedčanie ostatných, ako by mali žiť a čo by mali robiť.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, problémy so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúce problémy, nutkavé správanie.

 

Alkalická voda

Živá voda (alkalická) alebo iným slovom zásaditá, má Ph v rozmedzí od 7 do 14. Alkalická voda je z hľadiska zloženia blízka vnútorným tekutinám nášho tela: lymfa, krv, medzibunkové tekutiny. Znamená to, že takú vodu vieme prirodzene lepšie absorbovať. Alkalická voda preukázateľne zlepšuje zdravotný stav organizmu: revitalizuje ho, posilňuje, regeneruje bunky, spomaľuje procesy starnutia, lieči rany, ekzémy, reguluje hladinu vápnika v krvi, má antioxidačné a detoxikačné účinky.

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak pocítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Strach - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Vyťaženosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Hryzenie nechtov - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Strach - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Komunikácia - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Jírovec maďal

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500