Úvod  \ Bachky.cz \ Nefajčím - alkalická voda

Bachovy květové esence - Nefajčím - alkalická voda

10,91 EUR

Výrobca: Bachovy květové esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: AL15

Bachove kvapky - Nekorím v alkalickej vode 30 ml

Vďaka alkalickej vode majú kombinované bachove kvapky rýchlejší a silnejší účinok.

Rozhodnutie nefajčiť je tým najdôležitejším, ktoré môže fajčiar urobiť pre predĺženie a skvalitnenie svojho života. Veľa čerstvých nefajčiarov sa zaujíma o to, za ako dlho sa ich organizmus dokáže vysporiadať s následkami fajčenia a zbaviť sa všetkej záťaže. Odpoveď na túto zdanlivo jednoduchú otázku ale nie je až taká jednoduchá a je závislá na mnohých faktoroch. Veľmi všeobecne sa dá povedať, že očistenie organizmu od náslekov fajčenia trvá zhruba takú dlhú dobu, ako bolo telo dlho vystavované účinkom cigaretového dymu. No povedzte sami – nestojí za to prestať fajčiť a obrovským spôsobom tak prospieť svojmu organizmu? Táto kombinácia je vhodná pre tých, čo sa rozhodli vyhrať boj nad cigaretou, esencia vám pomôže sa zbaviť myšlienok na cigaretu a neustálych myšlienok v hlave. Pomôže zvládnuť ťažkú krízu pri odvykaní.

 

Bachové esencie obsiahnuté v kvapkách Nefajčím a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovanie z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Scieranthus - Chmerek ročný - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovanosť.

Vine - Vínna réva - dominancia, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, naháňanie strachu druhým, veľká sebaistota, arogancia, vykorisťovanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, problémy so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúce problémy, nutkavé správanie.

 

Alkalická voda

Živá voda (alkalická) alebo iným slovom zásaditá, má Ph v rozmedzí od 7 do 14. Alkalická voda je z hľadiska zloženia blízka vnútorným tekutinám nášho tela: lymfa, krv, medzibunkové tekutiny. Znamená to, že takú vodu vieme prirodzene lepšie absorbovať. Alkalická voda preukázateľne zlepšuje zdravotný stav organizmu: revitalizuje ho, posilňuje, regeneruje bunky, spomaľuje procesy starnutia, lieči rany, ekzémy, reguluje hladinu vápnika v krvi, má antioxidačné a detoxikačné účinky.

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Trpezlivosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Zlosť - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Hyperaktivita - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Rhodiola - Rozchodnice - kvapky

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Štíhla línia - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Krízové pastilky čierne ríbezle

Cena: 9,50 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500