Úvod  \ Bachky.cz \ Koncentrácia - alkalická voda

Bachovy květové esence - Koncentrácia - alkalická voda

10,91 EUR

Výrobca: Bachovy květové esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: AL11

Bachove kvapky - Koncentrácia v alkalickej vode 30 ml

Vďaka alkalickej vode majú kombinované bachove kvapky rýchlejší a silnejší účinok.

Sústredená myseľ je pokojná myseľ. Myseľ, ktorá je v pokoji, sa prirodzene usadzuje v mieri, vo vnútornom žiarivom priestore, ktorý je skutočne v každom z nás – avšak väčšinou viac či menej zakrytý všemožnými mrakmi, povinnosťami, starosťami, neurózami, strachmi, potrebami, roztržitosťou. Táto kombinácia je vhodná pre tých, čo sú nepozorní, zasnení, roztržitý, duchom inde. Pomáha bystriť a zlepšovať pamäť – upútať pozornosť.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Koncentrácia a ich vplyv na ľudské emócie:

Clematis - Biela lesná réva - neprítomnosť duchom, ľahostajnosť, snívanie, ilúzie, mdloby, sklony k omdlievaniu, neschopnosť rozoznať realitu od fantázie, nepozornosť, zábudlivosť, apatia.

Honeysuckle - Zimolez kozí list - túžba po minulosti, smútok po rozchode alebo smrti, spomínanie a glorifikovanie starých časov, ľútosť nad premárnenými šancami, nezáujem o súčasnosť, smútok.

Hornbeam - Hrab obyčajný - únava, ktorá je najsilnejšia ráno, neschopnosť sa "rozbehnúť", duševné preťaženie a únava, pocit, že je toho veľa, deptajúci pocit stereotypu a rutiny, "vylisovaný citrón", po prebudení pocit väčšej únavy ako pred zaspaním.

Scleranthus - Hmerek ročný - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovanosť.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, problémy so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúce problémy, nutkavé správanie.

Wild Rose - Planá šípková ruža - apatia, rezignácia, depresia, nezáujem o život, strata radosti zo života.

 

Alkalická voda

Živá voda (alkalická) alebo iným slovom zásaditá, má Ph v rozmedzí od 7 do 14. Alkalická voda je z hľadiska zloženia blízka vnútorným tekutinám nášho tela: lymfa, krv, medzibunkové tekutiny. Znamená to, že takú vodu vieme prirodzene lepšie absorbovať. Alkalická voda preukázateľne zlepšuje zdravotný stav organizmu: revitalizuje ho, posilňuje, regeneruje bunky, spomaľuje procesy starnutia, lieči rany, ekzémy, reguluje hladinu vápnika v krvi, má antioxidačné a detoxikačné účinky.

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Mamička na pôrod - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Hryzenie nechtov

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Nervozita

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Nespavosť II - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Senior - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Učenie intuície - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500