Úvod  \ Bachky.cz \ Hyperaktivita - alkalická voda

Bachovy květové esence - Hyperaktivita - alkalická voda

10,91 EUR

Výrobca: Bachovy květové esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: AL08

Bachove kvapky - Hyperaktivita v alkalickej vode 30 ml

Vďaka alkalickej vode majú kombinované bachove kvapky rýchlejší a silnejší účinok.

ADHD, hyperaktivita, hyperkinetické poruchy, teda presnejšie porucha pozornosti s hyperaktivitou (skratka ADHD z anglického „Attention Deficit Hyperactivity Disorder“ – porucha pozornosti s hyperaktivitou) patrí medzi tzv. neurovývojové poruchy. Ide o vrodenú nerovnováhu centrálnej nervovej sústavy, zjednodušene povedané každá časť mozgu si zreje inak rýchlo, pričom si jeho jednotlivé časti vymieňajú informácie pomalšie, než je potrebné. To sa potom prejavuje nepozornosťou (mozog si nevie z množstva podnetov vybrať tie podstatné), motorickým nepokojom (dieťa je stále v pohybe) a impulzivitou (časti mozgu, ktoré sú zodpovedné za kontrolu nášho správania a emocionálnych reakcií sú o krok pozadu za emocionálne silnými podnetmi) , tzn., dieťa reaguje skôr, ako si reakciu premyslí). Deti nie sú schopné regulovať svoje správanie, väčšinou pôsobia konfliktne až agresívne. Hoci hyperaktívne deti túžia po kamarátstve, nedarí sa im vzťahy udržať a ich osamelosť ešte viac zvýrazňuje ich sociálne ťažkosti. Táto kombinácia je vhodná pre deti aj dospelých trpiacich hyperaktivitou.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Hyperaktivita a ich vplyv na ľudské emócie:

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Impatiens - Netýkavka žľazonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlenie z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, prchkosť, „tlačenie na pílu“, zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Scleranthus - Hmerek ročný - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovanosť.

Vervain - Železník lekársky - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetky sebou, preháňanie, horlivosť, prehnaná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snaha ich napraviť, všetko robiť lepšie než stopercentne, presviedčanie ostatných, ako by mali žiť a čo by mali robiť.

Vine - Vínna réva - dominancia, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, naháňanie strachu druhým, veľká sebaistota, arogancia, vykorisťovanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.

 

Alkalická voda

Živá voda (alkalická) alebo iným slovom zásaditá, má Ph v rozmedzí od 7 do 14. Alkalická voda je z hľadiska zloženia blízka vnútorným tekutinám nášho tela: lymfa, krv, medzibunkové tekutiny. Znamená to, že takú vodu vieme prirodzene lepšie absorbovať. Alkalická voda preukázateľne zlepšuje zdravotný stav organizmu: revitalizuje ho, posilňuje, regeneruje bunky, spomaľuje procesy starnutia, lieči rany, ekzémy, reguluje hladinu vápnika v krvi, má antioxidačné a detoxikačné účinky.

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Myrha tinktúra - kvapky

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Večná ustaranosť - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Závislosť - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Koncentrácia - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Sebadôvera I - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Štíhla línia - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500