Úvod  \ Bachky.cz \ Chudnutie - alkalická voda

Bachovy květové esence - Chudnutie - alkalická voda

10,91 EUR

Výrobca: Bachovy květové esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: AL07

Bachove kvapky - Chudnutie v alkalickej vode 30 ml

Vďaka alkalickej vode majú kombinované bachove kvapky rýchlejší a silnejší účinok.

Najdôležitejšie pre každý štart chudnutie je silná motivácia. Ako spoznáte, že ste dostatočne motivovaní? Položte si pár otázok: Chcem naozaj schudnúť? Nebude mi vadiť sa obmedzovať a prekonať pohodlnosť? Zmierim sa s tým, že musím zabudnúť na výhovorky? Pokiaľ váhate, tak chudnutie odložte. Je totiž dosť pravdepodobné, že zlyháte, čo vám zrazí sebavedomie a skomplikuje ďalší pokus o chudnutie. Táto kombinácia bude nielen odstraňovať príčiny a následky vašej nadváhy, ale bude sa tiež usilovať o zmenu, ktorá bude trvalá. Odblokovanie vám pomôže meniť váš systém presvedčenia a zmeniť tak aj podobu vášho tela. Táto kombinácia je vhodná pre ľahšie docielenie zníženia hmotnosti.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Chudnutie a ich vplyv na ľudské emócie:

Centaury - Zemežlč lekárska - prehnaná podriadenosť, preťaženie, poníženosť, neschopnosť odmietnuť požiadavky druhých, presadiť sa, ohraničiť sa, vymaniť sa z rodičovských pút, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči „silnejších“, strach z autorít, hanblivosť .ovplyvňuje slabú vôľu, ovplyvniteľnosť

Oak - Dub letný - neochota prijímať pomoc od druhých, pocit, že človek musí všetko zvládnuť sám ao všetko sa postarať, prepracovávať sa, pocit dôležitosti je podmienený výkonnosťou a zodpovednosťou, túžba robiť všetko lepšie, než ostatní, vyčerpávať sa a málo odpočívať, zodpovednosť za druhé, nikdy sa nevzdávať, takmer nadľudská výdrž, vytrvalosť a húževnatosť.

 

Walnut – Vlašský orech – všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domova, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

 

Alkalická voda

Živá voda (alkalická) alebo iným slovom zásaditá, má Ph v rozmedzí od 7 do 14. Alkalická voda je z hľadiska zloženia blízka vnútorným tekutinám nášho tela: lymfa, krv, medzibunkové tekutiny. Znamená to, že takú vodu vieme prirodzene lepšie absorbovať. Alkalická voda preukázateľne zlepšuje zdravotný stav organizmu: revitalizuje ho, posilňuje, regeneruje bunky, spomaľuje procesy starnutia, lieči rany, ekzémy, reguluje hladinu vápnika v krvi, má antioxidačné a detoxikačné účinky.

 

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak pocítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Koncentrácia - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Rebríček

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Tesknota

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Obavy z cestovania - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Štíhla línia

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Večná ustaranosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500