Úvod  \ Bachky.cz \ Učenie intuície

Bachovy kapky - Učenie intuície

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL36

Bachove kvapky - Učenie intuície

Intuícia znamená vhľad alebo náhľad av súčasnom použití obvykle označuje náhle poznanie, chápanie či odhad alebo rozhodnutie, ktoré nie je sprostredkované vedomým uvažovaním a hoci býva sprevádzané pocitom jasnosti a istoty, nie je podložené zreteľnými dôvodmi. Jedno zo slovenských synoným pre intuíciu je pojem tušenia. Intuícia môže byť podmienená skúsenosťou a zohráva významnú úlohu ako pre rýchle rozhodovanie pod časovým tlakom, tak aj v umení av každej tvorivej činnosti vôbec. Odtiaľ tiež intuitívne - dosiahnutý intuíciou či odhadom, nezdôvodnený, predbežný. Táto kombinácia je vhodná ako pomocník na sústredené učenie bez vnútorných rušivých vplyvov.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Učenie intuície a ich vplyv na ľudské emócie:

Cerato - Rožec - neschopnosť poslúchnuť vlastnú intuíciu, obracanie sa neustále o radu k druhým, veľká ovplyvniteľnosť, uznávanie konvencií, uposlúchnutie názorov druhých aj vo svoj neprospech.

Chestnut Bud - Púpa pagaštanu - opakovanie chýb a rovnakého správania, problémy s učením nových vecí, lipnutie na starých vzorkách správania, nepoučiteľnosť, nepozornosť, recidívy, zábudlivosť, roztržitosť.

Clematis - Biela lesná réva - neprítomnosť duchom, ľahostajnosť, snívanie, ilúzie, mdloby, sklony k omdlievaniu, neschopnosť rozoznať realitu od fantázie, nepozornosť, zábudlivosť, apatia.

Impatiens - Netýkavka žľazonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlenie z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, prchkosť, „tlačenie na pílu“, zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Rock Water - Voda z liečivých prameňov - strnulosť, nepružnosť, strnulé názory, prehnaná ctižiadosť, fanatizmus, lipnutie na princípoch, prísna výchova, tvrdosť, nemilosrdnosť a bezcitnosť k sebe i druhým, veľký dôraz na disciplínu.

Scleranthus - Hmerek ročný - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovanosť.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, problémy so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúce problémy, nutkavé správanie.

 

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Menopauza - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Rozhodnosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Detoxikácia očista

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Štekajúci pes

Cena: 10,00 EUR

Skladom: >10 ks

Bolesť hlavy

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Šalvia lekárska

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500