Úvod  \ Bachky.cz \ Sexuálna túžba

Bachovy kapky - Sexuálna túžba

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL30

Bachove kvapky - Sexuálna túžba

V každom dlhodobom partnerskom vzťahu je z času na čas normálne, že sa vyskytne rozdielnosť sexuálnej túžby. Jeden z partnerov by sa rád miloval a venoval sexuálnemu životu, druhý partner na to nemá myšlienky, chuť či náladu. Výskyt rozdielu túžby je samozrejme nevyhnutný. Čo už nevyhnutné nie je, je nespokojnosť a konflikt, ktorý z tejto situácie môže plynúť. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí prechádzajú obdobím nudnosti v sexe a majú obavy – strach zo sexu alebo necítia jeho potreby. Pomáha navrátiť erotickú chuť a túžbu.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Sexuálna túžba a ich vplyv na ľudské emócie:

Chicory - Čakanka obyčajná - závislosť na blízkych ľuďoch a vynucovanie si ich lásky, podmieňovaná láska a citové vydieranie, strach zo samoty, potreba robiť sa nenahraditeľným, sebectvo, manipulácia s druhými, hystéria, neschopnosť odpustiť a zabudnúť, urážlivosť, sebať.

Crab Apple - Ovčie jablko - očista na fyzickej i psychickej úrovni, prehnaná túžba po čistote, pocit škaredosti, potreba zmyť vinu, hriech a nečisté myšlienky, odpor k chorobám, perfekcionizmus, hladovka a pôst.

Larch - Smrekovec opadavý - pocit menejcennosti, pochybnosti o sebe, znižovanie vlastných schopností, porovnávanie sa s druhými, očakávania neúspechu, neochota púšťať sa do nových vecí, strach zo skúšok, pocity poníženia po zlých zážitkoch.

Mustard - Horčica poľná - depresia bez zjavnej príčiny, vrátane pubertálnej a krízy stredného veku, melanchólia, uzavretie sa v smútku, neschopnosť vnímať argumenty, introvertnosť, strata radosti zo života, neschopnosť vykonávať bežné povinnosti.

Scieranthus - Hmerek ročný - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovanosť.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

Willow - Žltá vŕba - pocit obete osudu, krivdy, zatrpknutosť, zvádzanie viny na druhých.

 

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Zlyhanie

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Detoxikácia očista - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Koncentrácia - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Nefajčím

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Závislosť - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Bolesť hlavy

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500