Úvod  \ Bachky.cz \ Senior

Bachovy kapky - Senior

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL29

Bachove kvapky - Senior

Senior je starší človek, ale aj najstarší a spravidla vážený člen nejakého spoločenstva. Ako jediným objektívnym faktorom, pri posudzovaní toho, kto je senior, sa stal kalendárny vek jedinca. Kalendárny vek je relatívne jednoducho štatisticky zachytiteľný. Najobvyklejšou vekovou hranicou je vek 60 - 65 rokov. Stanovenie tejto vekovej hranice so sebou prináša isté budúce komplikácie, pretože s predlžujúcou sa dĺžkou života bude nevyhnutné vekovú hranicu revidovať, aj keď nie neustále. Odchod do starobného dôchodku nemôže byť objektívnym kritériom, keď jedinca priradíme medzi seniorov, je však výrazným medzníkom v živote človeka samého. Táto kombinácia je vhodná pre tých, čo stratili elán a chuť do života. Pomáha vedieť sa radovať a užívať si okamihy prítomnosti.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Senior a ich vplyv na ľudské emócie:

Aspen - Topoľ osika - strach bez zjavného dôvodu, napríklad z Boha, trestu, nadprirodzených síl, násilia, prepadnutia, neznámych vecí, vlastných myšlienok, nočné mory a zlé sny, pocit nebezpečenstva, obavy, tieseň, prehnaná citlivosť, ustrašenosť, plachosť, bojazlivosť , pocit, že sa stane niečo strašné.

Hornbeam - Hrab obyčajný - únava, ktorá je najsilnejšia ráno, neschopnosť sa „rozbehnúť“, duševné preťaženie a únava, pocit, že je toho veľa, deptajúci pocit stereotypu a rutiny, „vylisovaný citrón“, po prebudení pocit väčšej únavy ako pred zaspaním.

Red Chestnut - Červený gaštan - prehnaná starosť o druhých, trápiť sa problémami ostatných a zaťažovať ich svojou prílišnou starosťou o nich, silné vnútorné spojenie s blízkymi, miešanie sa do života druhých, neustále očakávania, že sa stane niečo zlé.

Rock Rose - Devaterník peniazkovitý - panika, hrôza, prehnaná reakcia, zo strachu tras nôh, potenie rúk, mdloby, pocit ochromenia.

Walnut – Vlašský orech – všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domova, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

Wild Rose - Planá šípková ruža - apatia, rezignácia, depresia, nezáujem o život, strata radosti zo života.

 

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak pocítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky

Biovitality Močopohlavný aparát kvapky

Cena: 6,05 EUR

Skladom: >10 ks

Osamelosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Plachosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Starý psík

Cena: 10,00 EUR

Skladom: >10 ks

Benedikt lekársky

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Vrbovka tinktúra - kvapky

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500