Úvod  \ Bachky.cz \ Sebaúcta

Bachovy kapky - Sebaúcta

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL55

Bachove kvapky – Sebaúcta

Sebaúcta je to schopnosť nenechať si ubližovať, poznať seba a vedieť čo viem, nenechať sa využívať. Sebaúctu možno vidieť ako „imunitný štít osobnosti". Chráni nás pred zlými činmi. Človek s dobrou sebaúctou nebude robiť nič, za čo by sa musel hanbiť, čím by klesol vo vlastných očiach. Sebaúcta sa formuje od narodenia prevažne v rodine a je prepojená najmä s morálnymi hodnotami.Znamená to vážiť si sám seba, pretože som v podstate dobrý človek, neprekračujem základné morálne normy.Je to predstava o sebe samom, ako zvládam život, ako sa k sebe správam.Mať sa rád, vedieť, že si zaslúžim byť šťastný.

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Sebaúcta a ich vplyv na ľudské emócie:

Centaury - Zemežlč lekárska - prehnaná podriadenosť, preťaženie, poníženosť, neschopnosť odmietnuť požiadavky druhých, presadiť sa, ohraničiť sa, vymaniť sa z rodičovských pút, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči „silnejších“, strach z autorít, hanblivosť .

Cerato - Rožec - neschopnosť vypočuť si vlastnú intuíciu, obracanie sa neustále o radu k druhým, veľká ovplyvniteľnosť, uznávanie konvencií, uposlúchnutie názorov druhých aj vo svoj neprospech

Beech - Buk lesný - netolerancie, neschopnosť vcítiť sa do druhých, pedantské správanie, prílišná hrdosť a tvrdosť, posudzovanie ostatných, odsudzovanie, zatvrdnutosť, prehnaná kritickosť, arogancia, nezmieriteľnosť, neznášanlivosť, pocit izolovanosti a nadradenosti, neschopnosť vidieť svoje chyby, pocit, že „mám vždy pravdu“, zarytosť, agresivita.

Holly - Cezmína ostrolistá - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, zlosť, negatívne pocity, sklamanie, pocit nelásky, tvrdé srdce, pomstychtivosť, naschvály, urážlivosť, prchkosť.

Rock Water - Voda z liečivých prameňov - strnulosť, nepružnosť, strnulé názory, prehnaná ctižiadosť, fanatizmus, lipnutie na princípoch, prísna výchova, tvrdosť, nemilosrdnosť a bezcitnosť k sebe i druhým, veľký dôraz na disciplínu.

Water Violet - Žobratka bahenná - odstup, neprístupnosť, rezervovanosť, izolovanosť, odstup od ľudí, neschopnosť sa uvoľniť, hrdosť, strach z blízkosti a intimity, odmietanie citov a emócií.

Dávkovanie:
Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Tesknota - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Nefajčím

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Zlosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Biovitality Stimulácia kvapky

Cena: 6,05 EUR

Skladom: >10 ks

Divízna veľkokvetá

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Hyperaktivita - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500