Úvod  \ Bachky.cz \ Plachosť

Bachovy kapky - Plachosť

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL54

Bachove kvapky – Plachosť

Plachosť ( stud, pocit neistoty) Strach a ostych z neznámeho prostredia, osôb alebo situácií je do istej miery prirodzeným, ba dôležitým obranným mechanizmom. Problém nastáva, keď prílišná plachosť bráni danej osobe nadviazať vzťahy s ostatnými ľuďmi, spôsobuje jej úzkosti a nepríjemné pocity v spoločnosti a ovplyvňuje jej sociálny život. Rozdiel medzi plachosťou a introverziou spočíva v tom, že introvert nevyhľadáva neznáme situácie a osoby preto, že by mal strach alebo úzkosti, ale preto, že mu neprináša pocit uspokojenia, a nemá teda dôvod ich vyhľadávať. Plachý človek by v týchto situáciách naopak rád uspel, ale vnútorná nepohoda a úzkosť mu v tom bráni. Plachosť môže mať rôzne dôvody, môže ísť o traumy z detstva, môže ísť o osobu stresovanú svojim okolím. Plachosť je tiež akýmsi prvým stupňom sociálnej fóbie, kedy sa daná osoba bojí odsúdenia spoločností druhých ľudí, negatívneho hodnotenia alebo odmietnutia.

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Plachost a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovanie z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Aspen - Topoľ osika - strach bez zjavného dôvodu, napríklad z Boha, trestu, nadprirodzených síl, násilia, prepadnutia, neznámych vecí, vlastných myšlienok, nočné mory a zlé sny, pocit nebezpečenstva, obavy, tieseň, prehnaná citlivosť, ustrašenosť, plachosť, bojazlivosť , pocit, že sa stane niečo strašné.

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Heather - Vres obyčajný - sebastrednosť, potreba neustále o sebe hovoriť a upozorňovať na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť, hypochondria, zveličovanie vlastných problémov a chorôb, sebaľútosť, vzťahovačnosť, málo lásky v detstve

Impatiens - Netýkavka žľazonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlenie z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, prchkosť, „tlačenie na pílu“, zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Water Violet - Žobratka bahenná, vlašský orech - odstup, neprístupnosť, rezervovanosť, izolovanosť, odstup od ľudí, neschopnosť sa uvoľniť, hrdosť, strach z blízkosti a intimity, odmietanie citov a emócií.

Dávkovanie:
Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Večná ustaranosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Sexuálna túžba - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Sebadôvera II - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Nespavosť II.

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Prestať fajčiť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Nočné mory

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500