Úvod  \ Bachky.cz \ Osamelosť

Bachovy kapky - Osamelosť

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL21

Bachove kvapky - Osamelosť

Občas je každý rád sám, ale osamelosť je horšia. Prichádza a zviera dušu. Niekedy si s ňou poradíme sami, inokedy je pomoc odborníka nevyhnutná. Ľahšie sa samozrejme hľadajú riešenia, pokiaľ si uvedomíme, čo k nášmu pocitu osamelosti prispieva. Každopádne však platí, že sami seba poznáme a najlepšie cítime, čo pre seba môžeme urobiť a navyše spôsobom, ktorý práve nám vyhovuje. Táto kombinácia je vhodná pre osamelé ľudí so strachom sa zoznámiť, pre ľudí ktorí sa sústredia len na vlastné problémy a snažia sa o nich podeliť s okolím, ktoré to väčšinou zaťažuje a nechce to počuť, kombinácia je vhodná ako do osobného života tak aj do profesijného , umožňuje nadviazať lepšiu schopnosť práce v kolektíve.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Osamelosť a ich vplyv na ľudské emócie:

Clematis - Biela lesná réva - neprítomnosť duchom, ľahostajnosť, snívanie, ilúzie, mdloby, sklony k omdlievaniu, neschopnosť rozoznať realitu od fantázie, nepozornosť, zábudlivosť, apatia.

Heather - Vres obyčajný - sebastrednosť, potreba neustále o sebe hovoriť a upozorňovať na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť, hypochondria, zveličovanie vlastných problémov a chorôb, sebaľútosť, vzťahovačnosť, málo lásky v detstve

Impatiens - Netýkavka žľazonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlenie z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, prchkosť, „tlačenie na pílu“, zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Water Violet - Žobratka bahenná, vlašský orech - odstup, neprístupnosť, rezervovanosť, izolovanosť, odstup od ľudí, neschopnosť sa uvoľniť, hrdosť, strach z blízkosti a intimity, odmietanie citov a emócií.

 

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Plachosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Krízové kvapky pre deti s príchuťou maliny

Cena: 11,32 EUR

Skladom: >10 ks

Vyčerpanie

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Zlyhanie

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Breza bielokorá

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Pečeňová zmes (kvapky HEPAMIX)

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500