Úvod  \ Bachky.cz \ Nočné mory

Bachovy kapky - Nočné mory

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL18

Bachove kvapky - Nočné mory

Nočná mora sa nazýva zlý sen, ktorý sužuje spiaceho počas noci. V ľudovej tradícii ju spodobňuje prízrak, ktorý sadne spáču na hruď a sťažuje mu tak spánok. Nočné mory ako zlé sny sa dostavujú počas „snovej“ REM fázy spánku. Po prebudení si postihnutý nočnú moru jasne pamätá. Nočné mory sa vyskytujú obvykle u detí a dospelých, ktorí prežili nejakú traumu. Podobným fenoménom je nočný des, ktorý sa však dostavuje v priebehu hlbokého NREM spánku, takže si ho postihnutý po prebudení spravidla nepamätá. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí majú neustály strach, hrôzy a taktiež nočné mory.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Nočnej mory a ich vplyv na ľudské emócie:

Aspen - Topoľ osika - strach bez zjavného dôvodu, napríklad z Boha, trestu, nadprirodzených síl, násilia, prepadnutia, neznámych vecí, vlastných myšlienok, nočné mory a zlé sny, pocit nebezpečenstva, obavy, tieseň, prehnaná citlivosť, ustrašenosť, plachosť, bojazlivosť , pocit, že sa stane niečo strašné.

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Mimulus - kačík škvrnitý - strach zo známych vecí, o existenciu, zamestnanie, zo zubára, bolesti, operácie, autonehody, autorít, zlyhania, úrazu, zvierat, nemocnice a podobne.

Rock Rose - Devaterník peniazkovitý - panika, hrôza, prehnaná reakcia, zo strachu tras nôh, potenie rúk, mdloby, pocit ochromenia.

Star of Bethlehem - Zjedek okoličnatý - šok, bez ohľadu na to, pred ako dlhou dobou k nemu došlo, nespracované a potlačené zážitky, až po tie z prenatálneho obdobia, veľké zľaknutie, kríza, strach pri chorobách a bolestiach, najmä chronických a dlhotrvajúcich.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, problémy so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúce problémy, nutkavé správanie.

 

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak pocítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Žiarlivosť - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Harmanček lekársky

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Krízové pastilky citrón

Cena: 9,50 EUR

Skladom: >10 ks

Prvá pomoc SOS

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Senior

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Sebadôvera II.

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500