Úvod  \ Bachky.cz \ Mamička na pôrod

Bachovy kapky - Mamička na pôrod

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL13

Bachove kvapky - Mamička na pôrod

Ženské telo sa radom fyziologických zmien pripravuje na stresovú situáciu počas celého tehotenstva. „Pôrodná činnosť, dĺžka pôrodu ale aj náhle príhody predstavujú fyzickú aj psychickú záťaž, ktorá vyvoláva v organizme ženy stresovú reakciu. Tá sa prejavuje úzkosťou, strachom, bledostí, potením, zvyšuje sa krvný tlak, žena môže zvracať alebo má pocit na zvracanie. Všetky tieto príznaky spôsobuje zvýšená hladina hormónov katecholamínov, hlavne kortizolu – jeho maximálna hladina v krvi je práve pri pôrode.“ Táto kombinácia je vhodná pre nastávajúce mamičky, ktoré majú obavy a strach z pôrodu

 

Bachové esencie obsiahnuté v kvapkách Mamička k pôrodu a ich vplyv na ľudské emócie:

Mimulus - Kajkárka škvrnitá - strach zo známych vecí, o existenciu, zamestnanie, zo zubára, bolesti, operácie, autonehody, autorít, zlyhania, úrazu, zvierat, nemocnice a podobne.

Red Chestnut - Červený gaštan - prehnaná starosť o druhých, trápiť sa problémami ostatných a zaťažovať ich svojou prílišnou starosťou o nich, silné vnútorné spojenie s blízkymi, zasahovanie sa do života druhých, neustále očakávania, že sa stane niečo zlé.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, problémy so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúce problémy, nutkavé správanie.

Wild Oat - Sverep vetevnatý - neschopnosť nájsť životný cieľ, rozhodnúť sa pre určitú cestu, nespracovanom nadšení a potenciálu, nedôslednosť, nespokojnosť, frustrácia.

 

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky .

Žiarlivosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Vyťaženosť - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Žiarlivosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Nepokoj

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Krízové kvapky pre deti s príchuťou jahody

Cena: 11,32 EUR

Skladom: >10 ks

Krízové kvapky pre deti s príchuťou citróna

Cena: 11,32 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500