Úvod  \ Bachky.cz \ Hryzenie nechtov

Bachovy kapky - Hryzenie nechtov

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL12

Bachove kvapky - Hryzenie nechtov

Hryzenie nechtov je najčastejšie spájané so stresom. Mnoho ľudí si však ani nemusí uvedomovať, že niečo podobné robí. Nielen psychologické problémy, ale aj zlé návyky sú hlavnou príčinou okusovania nechtov. Pokiaľ si vybavíte, čoho sa počas dňa dotknete v práci alebo pri ceste domov hromadnou mestskou dopravou a následne si ohrýzate nechty alebo kožičku okolo, je jasné, že nejde len tak o drobný problém. Hrozí toho viac, než si viete predstaviť. Táto kombinácia je vhodná pre tých čo si hryzú nechty.

 

Bachové esencie obsiahnuté v kvapkách Hryzenie nechtov a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovanie z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Centaury - Zemežlč lekárska - prehnaná podriadenosť, preťaženie, poníženosť, neschopnosť odmietnuť požiadavky druhých, presadiť sa, ohraničiť sa, vymaniť sa z rodičovských pút, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči „silnejších“, strach z autorít, hanblivosť .

Pine - Borovica lesná - pocit viny, vysoké nároky na seba, podceňovanie sa, výčitky svedomia, zodpovednosť za chyby druhých, pocity menejcennosti, zbabelosti, ospravedlňujúce vyjadrovanie.

Vine - Vínna réva - dominancia, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, naháňanie strachu druhým, veľká sebaistota, arogancia, vykorisťovanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.

 

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak pocítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Učenie intuície

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Mamička na pôrod

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Nepokoj

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Zlyhanie

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Učenie intuície

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Zlyhanie

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500