Úvod  \ Bachky.cz \ Hnev

Bachovy kapky - Hnev

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL06

Bachove kvapky - Hnev

Hnev je silná afektívna reakcia na prekážku, ktorá sa stavia do cesty pri dosahovaní nejakého cieľa alebo bráni rozvíjaniu jednania. Ide o emóciu, ktorej pôvodným zmyslom bolo pripraviť jedinca na útok. Podľa intenzity sa rozlišuje nahnevanosť čiže zloba (najslabší), hnev, zlosť a zlosť (najsilnejší). Prejavy hnevu spravidla trvajú krátko, dlhodobejším prejavom je hostilita (nepriateľstvo). Pretože hnev je primárne násilnou reakciou, snažia sa ho ľudia pokiaľ možno brzdiť, emočnými výjavmi (napr. začervenaním, ronením sĺz, atď.). Pri veľkej zlosti sa namiesto fyzického napadnutia uchyľujú skôr k urážkam, vyhrážkam. Prejavy hnevu najčastejšie narúšajú vzťahy medzi ľuďmi. Nakoniec môžu viesť k izolácii a bolestnej osamelosti. Aj keď prejavy hnevu majú často svoj dôvod, sú väčšinou prehnané a neprimerané situácii, ktorá ich vyvolala. Vlastnosť, s ktorou človek ľahko podlieha hnevu, označujeme ako prchkosť. Fyziologickými prejavmi hnevu sú niektoré zmeny v telesnej činnosti, smerujúce k zvýšeniu fyzickej sily organizmu - zvyšuje sa srdcový tep, stúpa krvný tlak, človek sčervená. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa cítia zúrivo a neznášanlivo. Pomáha navrátiť pohodu a vyrovnanosť. Harmonizuje negatívne emócie a prináša pocit pokoja.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Hnev a ich vplyv na ľudské emócie:

Beech - Buk lesný - netolerancie, neschopnosť vcítiť sa do druhých, pedantské správanie, prílišná hrdosť a tvrdosť, posudzovanie ostatných, odsudzovanie, zatvrdnutosť, prehnaná kritickosť, arogancia, nezmieriteľnosť, neznášanlivosť, pocit izolovanosti a nadradenosti, neschopnosť vidieť svoje chyby, pocit, že „mám vždy pravdu“, zarytosť, agresivita.

Chicory - Čakanka obyčajná - závislosť na blízkych ľuďoch a vynucovanie si ich lásky, podmieňovaná láska a citové vydieranie, strach zo samoty, potreba robiť sa nenahraditeľným, sebectvo, manipulácia s druhými, hystéria, neschopnosť odpustiť a zabudnúť, urážlivosť, sebať.

Holly - Cezmína ostrolistá - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, zlosť, negatívne pocity, sklamanie, pocit nelásky, tvrdé srdce, pomstychtivosť, naschvály, urážlivosť, prchkosť.

Impatiens - Netýkavka žľazonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlenie z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, prchkosť, „tlačenie na pílu“, zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Vervain - Železník lekársky - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetky sebou, preháňanie, horlivosť, prehnaná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snaha ich napraviť, všetko robiť lepšie než stopercentne, presviedčanie ostatných, ako by mali žiť a čo by mali robiť.

Vine - Vínna réva - dominancia, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, naháňanie strachu druhým, veľká sebaistota, arogancia, vykorisťovanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.

Willow - Žltá vŕba - pocit obete osudu, krivdy, zatrpknutosť, zvádzanie viny na druhých.

 

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Orech kráľovský

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Pre ženy - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Rimbaba obyčajná

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Zlosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Alchemilka žltozelený

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Žiarlivosť u psa

Cena: 10,00 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500