Úvod  \ Bachky.cz \ Fóbia

Bachovy kapky - Fóbia

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL50

Bachove kvapky - Fóbia

Táto kombinácia Bachových esencií je vhodná pre ľudí trpiacich akoukoľvek fóbiou. Pri pociťovaní chorobného strachu zo situácií, ľudí alebo objektov.

Fóbia je úzkostná porucha charakterizovaná chorobným strachom zo situácií, ľudí či objektov. Tento strach môže byť ochromujúce. Výrazne narúša bežné fungovanie a môže zasahovať do každodenného života. Samotné pomyslenie na fobickú situáciu môže vyvolať úzkosť. Postihnutý si nezmyselný strach plne uvedomuje, ale nie je schopný ho vlastnou vôľou potlačiť. Je známych viac ako päťsto druhov

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Fóbie a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovanie z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Heather - Vres obyčajný - sebastrednosť, potreba neustále o sebe hovoriť a upozorňovať na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť, hypochondria, zveličovanie vlastných problémov a chorôb, sebaľútosť, vzťahovačnosť, málo lásky v detstve.

Mimulus - kačík škvrnitý - strach zo známych vecí, o existenciu, zamestnanie, zo zubára, bolesti, operácie, autonehody, autorít, zlyhania, úrazu, zvierat, nemocnice a podobne.

Red Chestnut - Červený gaštan - prehnaná starosť o druhých, trápiť sa problémami ostatných a zaťažovať ich svojou prílišnou starosťou o nich, silné vnútorné spojenie s blízkymi, miešanie sa do života druhých, neustále očakávania, že sa stane niečo zlé.

Rock Rose - Devaterník peniazkovitý - panika, hrôza, prehnaná reakcia, zo strachu tras nôh, potenie rúk, mdloby, pocit ochromenia.

Willow - Žltá vŕba - pocit obete osudu, krivdy, zatrpknutosť, zvádzanie viny na druhých.

Dávkovanie:
Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak pocítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Krízové kvapky pre deti s príchuťou citróna

Cena: 11,32 EUR

Skladom: >10 ks

Nervozita

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Krízové kvapky pre deti s príchuťou jahody

Cena: 11,32 EUR

Skladom: >10 ks

Plachosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Rozhodnosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Vyčerpanie

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500