Úvod  \ Bachky.cz \ Bezmocnosť

Bachovy kapky - Bezmocnosť

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL51

Bachove kvapky – Bezmocnosť

Táto kombinácia Bachových esencií je vhodná pri pocite kedy sa človek dostal do situácie, kde si myslí, že v danej chvíli neexistuje žiadne východisko.

Bezmocnosť - pocit, že sa jedinec dostal do situácie, z ktorej pre neho v tej chvíli neexistuje žiadne východisko. Pocit, že aj keby urobil čokoľvek, nie je záchrany, úniku z nevýhodnej situácie. Jedinec je presvedčený, že je závislý na iných ľuďoch alebo inej (vyššej) moci, na nejakej situácii. Tieto pocity bežne zažívajú deti, v prípade dospelých ide o vyslovene o negatívne emócie. Zdravo sebavedomý človek schopný sebauvedomenia a sebadôvery bezmocnosť nezažíva, nie je závislý na ľuďoch a okolnostiach mimo seba. Vždy existuje východisko – a to aj z nevýhodnej alebo ťažkej situácie.

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Bezmocnosť a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovanie z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Aspen - Topoľ osika - strach bez zjavného dôvodu, napríklad z Boha, trestu, nadprirodzených síl, násilia, prepadnutia, neznámych vecí, vlastných myšlienok, nočné mory a zlé sny, pocit nebezpečenstva, obavy, tieseň, prehnaná citlivosť, ustrašenosť, plachosť, bojazlivosť , pocit, že sa stane niečo strašné

Heather - Vres obyčajný - sebastrednosť, potreba neustále o sebe hovoriť a upozorňovať na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť, hypochondria, zveličovanie vlastných problémov a chorôb, sebaľútosť, vzťahovačnosť, málo lásky v detstve

Impatiens - Netýkavka žľazonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlenie z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, prchkosť, „tlačenie na pílu“, zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Water Violet - Žobratka bahenná, vlašský orech - odstup, neprístupnosť, rezervovanosť, izolovanosť, odstup od ľudí, neschopnosť sa uvoľniť, hrdosť, strach z blízkosti a intimity, odmietanie citov a emócií.

Dávkovanie:
Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak pocítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Vyťaženosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Hyperaktivita

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Žiarlivosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Prestať fajčiť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Vyčerpanie energie

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Strach u mačky

Cena: 10,00 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500