Úvod  \ Bachky.cz \ Rescue remedy gélové perly nočné

Bachovy esence - Rescue remedy gélové perly nočné

15,68 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 28 ks

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3506002

Rescue remedy bachove gélové perly nočné

Gélové perly z rybieho tuku sa vďaka svojmu zloženiu ľahko rozpúšťajú v ústach a majú rýchly nástup účinkov. Tým je predovšetkým značná úľava od stresu, nervozity alebo úzkostí. Gélové perly poskytnú úľavu vašej mysli a pomôžu celému telu odbúravať vplyv a následky negatívneho pôsobenia pri záťažových situáciách. Perly sú zložené z rastlinných macerátov z devaterníka, netýkavky a ďalších osvedčených bylín a rastlín. Ich kombinácia dopomáha k harmonizácii tela i mysle. Gélové perly pri akútnych úzkostných stavoch poskytujú potrebnú úľavu potrebnú na vyrovnanie so záťažovými situáciami.

Ako krízová esencia funguje?
Produkty radu Rescue Remedy stimulujú v ľudskom tele sebaliečivé sily. Prežívate traumu, vnútorné nepokoj, strach alebo úzkosť? Práve sebaliečivé sily hrajú dôležitú úlohu pri prekonávaní negatívneho vplyvu týchto procesov. Bachovu esenciu, ktorá je iba čistým produktom prírody využijete v širokom spektre nepriaznivých situácií. Preto majte balenie krízovej esencie vždy po ruke. Bez problému ho schováte do kabelky, v priehradke auta alebo v šuplíku pracovného stola. Ako raz spoznáte skvelé účinky gélových perál, stanú sa súčasťou vašej domácej lekárničky. Esencie Rescue Remedy doceníte predovšetkým v ťaživých okamihoch pri nervovom vypätí, prejavoch fóbií alebo pri záchvatoch paniky. Pomôže vám bojovať proti strachu z lietania, výšok, tmy alebo uzavretých priestorov. Naštartuje vaše sily pri zvýšení nervozity a trémy pri extrémnom vyťažení v škole či práci.

Gélové perly neobsahujú žiadny alkohol, môžete ich bezpečne využiť kedykoľvek počas dňa a sú vhodné aj pre najmenšie deti.

Séria Rescue Remedy
Bachove esencie Rescue Remedy sú čistým výtvorom prírody, ktorý pomáha ľuďom prekonávať krízové a traumatické situácie. Kombinácia kvetových esencií pôsobí blahodárne na energetický systém. Vďaka tomu si poradíte s akýmkoľvek šokom, stresovou situáciou, vnútorným strachom alebo napätím. Pomáhajú tak prekonať ťažké životné chvíle a straty.

Dávkovanie: Podľa potreby nechajte 1 perlu rozpustiť v ústach. Prekročenie dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko .

Plachosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Imelo biele

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Obavy z cestovania

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Depresia

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Topoľ čierny

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Rescue remedy krízový sprej

Cena: 17,50 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500