Úvod  \ Bachky.cz \ Menopauza - alkalická voda

Bachovy esence - Menopauza - alkalická voda

10,91 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: AL14

Bachove kvapky - Menopauza v alkalickej vode 30 ml

Vďaka alkalickej vode majú kombinované bachove kvapky rýchlejší a silnejší účinok.

Menopauzou nazývame stratu menštruácie po prechode. Jej nástup je individuálny, môže sa objaviť v rozmedzí od 40. do 60. roku života. V priemere sa v Českej republike dostavuje u žien okolo 51 rokov. Obdobie menopauzy je úzko spojené s klimaktériom, ktoré je sprevádzané mnohými nepríjemnými prejavmi spôsobenými zásadnými zmenami v organizme. Úbytok hormónov v tele má za následok veľmi známe potenie, návaly tepla, poruchy spánku, búšenie srdca a ďalšie ťažkosti. Táto kombinácia je vhodná pre ženy v období menopauzy. Reguluje prejavy menopauzy a upokojuje psychiku. Prispieva k lepšej duševnej a psychickej pohode a vyrovnáva celkový stav mysle.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Menopauza a ich vplyv na ľudské emócie:

 

Cerato - Rožec - neschopnosť poslúchnuť vlastnú intuíciu, obracanie sa neustále o radu k druhým, veľká ovplyvniteľnosť, uznávanie konvencií, uposlúchnutie názorov druhých aj vo svoj neprospech.

Elm – Jilm – pocit momentálneho nezvládnutia úlohy, nedôvera vo vlastný výkon, nedostatok síl k určenej práci, prechodná pochybnosť o vlastných schopnostiach, únava, zavalenie zodpovedností najmä vtedy, keď človek sám ostatných presvedčil, že je nenahraditeľný a úlohu mu prerástol cez hlavu.

Honeysuckle - Zimolez kozí list - túžba po minulosti, smútok po rozchode alebo smrti, spomínanie a glorifikovanie starých časov, ľútosť nad premárnenými šancami, nezáujem o súčasnosť, smútok.

Larch - Smrekovec opadavý - pocit menejcennosti, pochybnosti o sebe, znižovanie vlastných schopností, porovnávanie sa s druhými, očakávania neúspechu, neochota púšťať sa do nových vecí, strach zo skúšok, pocity poníženia po zlých zážitkoch.

Scleranthus - Hmerek ročný - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovanosť.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

 

Alkalická voda

Živá voda (alkalická) alebo iným slovom zásaditá, má Ph v rozmedzí od 7 do 14. Alkalická voda je z hľadiska zloženia blízka vnútorným tekutinám nášho tela: lymfa, krv, medzibunkové tekutiny. Znamená to, že takú vodu vieme prirodzene lepšie absorbovať. Alkalická voda preukázateľne zlepšuje zdravotný stav organizmu: revitalizuje ho, posilňuje, regeneruje bunky, spomaľuje procesy starnutia, lieči rany, ekzémy, reguluje hladinu vápnika v krvi, má antioxidačné a detoxikačné účinky.

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Mučenka tinktúra - kvapky

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Zlosť - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Grapefruit jadra

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Hyperaktivita

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Guarana tinktúra - kvapky

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Chudnutie - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500