Úvod  \ Bachky.cz \ Tesknota

Bachovy kapky - Tesknota

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL35

Bachove kvapky - Tesknota

Cvičenie je: "Stav, kedy v našom živote vznikla nejaká medzera, ktorá je zaplniteľná len a len a iba tým, čo v nej bolo pôvodne." Cneť môže byť po čomkoľvek aj po komkoľvek. Koľko času potrebujeme, aby sme sa s medzerami v našich životoch vyrovnali? Môžu sa tieto medzery ešte vôbec niečím naplniť? Je stretnutie liečiteľné? (Ak by to bola choroba, čo asi nie je, ale dostaneme sa z toho?). Sú to napospol veci, ktoré už nejdú vrátiť, pretože tí ľudia a čas, v ktorom človek tie situácie žije už nie sú. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí potrebujú pomôcť pri smútku, zdvihnúť náladu a vrátiť do života slnka.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Tesknota a ich vplyv na ľudské emócie:

Gentian - Horec horkastý - depresia, skepsa, malomyseľnosť, sklamanie, neschopnosť vysporiadať sa s ranami osudu, pocit, že sa zlé veci dejú náhodou a človek je preto náhodnou obeťou, najmenší neúspech pôsobí veľké problémy, stále ale ešte je nejaká nádej.

Gorse - Hlodaš európsky - úplná beznádej a skľúčenosť, pocit, že nič nemá zmysel, pocit, že nemôže nastať uzdravenie, rezignácia, nechuť žiť, nie je a nebude žiadna nádej.

Mustard - Horčica poľná - depresia bez zjavnej príčiny, vrátane pubertálnej a krízy stredného veku, melanchólia, uzavretie sa v smútku, neschopnosť vnímať argumenty, introvertnosť, strata radosti zo života, neschopnosť vykonávať bežné povinnosti.

Sweet Chestnut - Jedlý gaštan - pocit úplného zúfalstva, utrpenia, bezvýchodisku, dosiahnutia hranice únosnosti, veľké utrpenie, smútok a žiaľ, zlyhanie síl, „temná noc duše“, žiadna nádej.

Walnut – Vlašský orech – všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domova, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

Wild Rose - Planá šípková ruža - apatia, rezignácia, depresia, nezáujem o život, strata radosti zo života.

Willow - Žltá vŕba - pocit obete osudu, krivdy, zatrpknutosť, zvádzanie viny na druhých.

 

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak pocítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Plachosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Choď za srdcom

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Depresia

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Hnev

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Starý psík

Cena: 10,00 EUR

Skladom: >10 ks

Výčitky svedomia

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500