Úvod  \ Bachky.cz \ Spánok

Bachovy kapky - Spánok

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL32

Bachove kvapky - Spánok

Spánok je útlmovo-relaxačná fáza organizmu, pri ktorej dochádza k zmene činnosti mozgu sprevádzanej stratou vedomia a podstatne zníženou citlivosťou na vonkajšie podnety, ďalej okrem iného dochádza k uvoľneniu svalstva, po väčšinu doby jeho trvania je znížená telesná teplota, dýchanie sa spomaľuje a krvný tlak sa znižuje. Počas spánku sa ľuďom zdajú sny a to, ako sa zistilo cieleným budením pri výskume, aj vtedy, keď si po prebudení žiadny sen nevybavujú. V priebehu spánku sa vyskytujú časové úseky, kedy mozog, napriek prevažne útlmovému charakteru spánku, intenzívne pracuje. Spánok nám zaberie približne tretinu života. Rušenie alebo neumožnenie spánku vedie potrebe spánku mimo obvyklého času ak psychickým problémom, od miernych až po veľmi závažné. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí majú problémy so zaspávaním alebo trpia na nepokojné spanie. Pomáha navrátiť zdravý, pokojný a plnohodnotný spánok.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Spánok a ich vplyv na ľudské emócie:

Aspen - Topoľ osika - strach bez zjavného dôvodu, napríklad z Boha, trestu, nadprirodzených síl, násilia, prepadnutia, neznámych vecí, vlastných myšlienok, nočné mory a zlé sny, pocit nebezpečenstva, obavy, tieseň, prehnaná citlivosť, ustrašenosť, plachosť, bojazlivosť , pocit, že sa stane niečo strašné.

Red Chestnut - Červený gaštan - prehnaná starosť o druhých, trápiť sa problémami ostatných a zaťažovať ich svojou prílišnou starosťou o nich, silné vnútorné spojenie s blízkymi, zasahovanie sa do života druhých, neustále očakávania, že sa stane niečo zlé.

Star of Bethlehem - Zjedek okoličnatý - šok, bez ohľadu na to, pred ako dlhou dobou k nemu došlo, nespracované a potlačené zážitky, až po tie z prenatálneho obdobia, veľké zľaknutie, kríza, strach pri chorobách a bolestiach, najmä chronických a dlhotrvajúcich.

Vervain - Železník lekársky - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetky sebou, preháňanie, horlivosť, prehnaná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snaha ich napraviť, všetko robiť lepšie než stopercentne, presviedčanie ostatných, ako by mali žiť a čo by mali robiť.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, problémy so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúce problémy, nutkavé správanie.

 

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Zníženie hmotnosti

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Násťročná mládež

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Sebaúcta

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Anti stress

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Stará mačička

Cena: 10,00 EUR

Skladom: >10 ks

Krízové kvapky pre deti s príchuťou maliny

Cena: 11,32 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500