Úvod  \ Bachky.cz \ Rozhodnosť

Bachovy kapky - Rozhodnosť

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL25

Bachove kvapky - Rozhodnosť

Rozhodný človek je vytrvalý, plný odhodlania a schopný robiť rozhodnutie. Rozhodnosť je vlastnosť, ktorá je charakteristická pre vysoko úspešných ľudí, medzi ktorých patria významní športovci a lídri. Pokiaľ chcete posilniť svoju mentálnu silu a na ceste za vašimi cieľmi lepšie čeliť najrôznejším výzvam a problémom, tak sa budete musieť stať rozhodný a zapracovať na vlastnostiach s tým spojených. Táto kombinácia je vhodná pre tých, čo sa cítia stratení a sú nerozhodní. Pomáha prečistiť a vyjasniť pohľad na svet.

 

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Rozhodnosť a ich vplyv na ľudské emócie:

Cerato - Rožec - neschopnosť poslúchnuť vlastnú intuíciu, obracanie sa neustále o radu k druhým, veľká ovplyvniteľnosť, uznávanie konvencií, uposlúchnutie názorov druhých aj vo svoj neprospech.

Hornbeam - Hrab obyčajný - únava, ktorá je najsilnejšia ráno, neschopnosť sa "rozbehnúť", duševné preťaženie a únava, pocit, že je toho veľa, deptajúci pocit stereotypu a rutiny, "vylisovaný citrón", po prebudení pocit väčšej únavy ako pred zaspaním.

Mimulus - Kaukliarka škvrnitá - strach zo známych vecí, o existenciu, zamestnanie, zo zubára, bolesti, operácie, autonehody, autorít, zlyhania, úrazu, zvierat, nemocnice a podobne.

Scleranthus - Hmerek ročný - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovanosť.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

Wild Oat - Sverep vetevnatý - neschopnosť nájsť životný cieľ, rozhodnúť sa pre určitú cestu, nespracovanom nadšení a potenciálu, nedôslednosť, nespokojnosť, frustrácia.

 

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Zníženie hmotnosti

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Závislosť

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Anti stress

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Nespavosť I.

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Topoľ čierny

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Starý psík

Cena: 10,00 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500