Úvod  \ Bachky.cz \ Pochopenie

Bachovy kapky - Pochopenie

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL48

Bachove kvapky - Pochopenie

Táto kombinácia Bachových esencií je vhodná na podporu schopnosti pochopiť situáciu okolo seba, alebo spoznať a oceniť niekoho, vcítiť sa do jeho situácie, životného postoja.

Pochopenie ( chápanie, porozumenie ) je schopnosť spoznať a oceniť niekoho, vcítiť sa do jeho situácie, životného postoja. Stav, kedy niekto niečomu rozumie – chápe.

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Pochopenie a ich vplyv na ľudské emócie:

Chestnut Bud - Púpka pagaštanu - opakovanie chýb a rovnakého správania, problémy s učením nových vecí, lipnutie na starých vzorkách správania, nepoučiteľnosť, nepozornosť, recidívy, zábudlivosť, roztržitosť.

Clematis - Biela lesná réva - neprítomnosť duchom, ľahostajnosť, snívanie, ilúzie, mdloby, sklony k omdlievaniu, neschopnosť rozoznať realitu od fantázie, nepozornosť, zábudlivosť, apatia.

Impatiens - Netýkavka žľazonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlenie z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, prchkosť, „tlačenie na pílu“, zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Rock Water - Voda z liečivých prameňov - strnulosť, nepružnosť, strnulé názory, prehnaná ctižiadosť, fanatizmus, lipnutie na princípoch, prísna výchova, tvrdosť, nemilosrdnosť a bezcitnosť k sebe i druhým, veľký dôraz na disciplínu.

Scleranthus - Hmerek ročný - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovanosť.

Dávkovanie:
Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak pocítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Sebaúcta

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Nespavosť II.

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Zlyhanie

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Menopauza

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Štíhla línia - alkalická voda

Cena: 10,91 EUR

Skladom: >10 ks

Skorocel kopijovitý

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500