Úvod  \ Bachky.cz \ Nepokoj

Bachovy kapky - Nepokoj

10,45 EUR

Výrobca: Bachovy kapky

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: KNL45

Bachove kvapky – Nepokoj

Táto kombinácia Bachových esencií je vhodná na zmiernenie nervozity a nepokoja pri prechodnej reakcii na psychickú alebo emočnú záťaž.

Nepokoj je prirodzená reakcia na určitú psychickú alebo emočnú záťaž. Rozlišujeme mierny nepokoj, ktorý sa prejavuje zvýšenou gestikuláciou a mimikou, podupávaním, čí prešľapovaním. Niekedy môže byť nepokoj celkový, najčastejšie spojený s poruchami osobnosti. Taký nepokoj nazývame agitovanosť a môže prechádzať až v agresívne správanie.

Bachove esencie obsiahnuté v kvapkách Nepokoj a ich vplyv na ľudské emócie:

Aspen - Topoľ osika - strach bez zjavného dôvodu, napríklad z Boha, trestu, nadprirodzených síl, násilia, prepadnutia, neznámych vecí, vlastných myšlienok, nočné mory a zlé sny, pocit nebezpečenstva, obavy, tieseň, prehnaná citlivosť, ustrašenosť, plachosť, bojazlivosť , pocit, že sa stane niečo strašné.

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Elm – Jilm – pocit momentálneho nezvládnutia úlohy, nedôvera vo vlastný výkon, nedostatok síl k určenej práci, prechodná pochybnosť o vlastných schopnostiach, únava, zavalenie zodpovedností najmä vtedy, keď človek sám ostatných presvedčil, že je nepostrádateľný a úlohu mu prerástol cez hlavu.

Gentian - Horec horkastý - depresia, skepsa, malomyseľnosť, sklamanie, neschopnosť vysporiadať sa s ranami osudu, pocit, že sa zlé veci dejú náhodou a človek je preto náhodnou obeťou, najmenší neúspech pôsobí veľké problémy, stále ale ešte je nejaká nádej.

Mimulus - kačík škvrnitý - strach zo známych vecí, o existenciu, zamestnanie, zo zubára, bolesti, operácie, autonehody, autorít, zlyhania, úrazu, zvierat, nemocnice a podobne.

Dávkovanie:
Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak pocítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Stará mačička

Cena: 10,00 EUR

Skladom: >10 ks

Svízel syrišťový - kvapky

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Alchemilka žltozelený

Cena: 4,32 EUR

Skladom: >10 ks

Pochopenie

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Rescue remedy krízové kvapky

Cena: 17,50 EUR

Skladom: >10 ks

Spánok

Cena: 10,45 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Po-Pá 8-16h +420 739 190 371

Propojte se s námi

Máte dotaz?

Zavolajte nám
+420 739 715 309

Napíšte nám
info@bachovykapky.sk

 

Všetko o spoločnosti

Yutta s.r.o.

Seifertova 1757/1, Šlapanice 66451

IČ: 17485185

DIČ: Neplátce DPH

Spisová značka C 130312 vedená u Krajského soudu v Brně

Č. účtu: 8152727002/5500